BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

…ir šito gana.

Ir aš sėdžiu visiškai rami, laukdama kol pasibaigs dar vienas pavasaris.

Tu esi, ir šito gana,
Vienatvės pilna,
Tu galvoji, kas bus,
Kas nutiks, kai pabus jis,
Atsikels ir nueis.

Galbūt sustojau nuolat kalbėti apie bėgantį laiką, skaičiuoti dienas ir gyventi vien tik laukime.
Nežinau, atsikeliu ryte, ryškiai dažausi akis, geriu balintą kavą, vaišinu saldainiais išsiilgtą draugę, fotografuoju miesto detales ir galvoju, kad noriu domėtis, ieškoti ir tiesiog tirti šį pasaulį, kol turiu tam galimybę.

Jau ne pirmą savaitę jaučiuosi labai išsiblaškiusi. Paklausta, kuo gyvenu, tik gūžteliu pečiais, nes nelabai suprantu. Kažkaip diena iš dienos ritasi kūliais ir tiek. Tai egzaminas, tai visa diena lovoje, tai valgome picą, tai einame į kiną, tai geriame vyšnių vyną ir klausomės plokštelių…
Šią akimirką tiesiog sėdžiu rami ir stebiu, kaip baigiasi pavasaris.
Manęs paklausė, ar galėčiau pasakyti, kad dabar esu savo gyvenimo viršūnėje, kad esu tikrai laimiminga.
Aš nusijuokiau. Ne, gal nesu dabar tokioje vietoje, kur būtų labai gera. Kur būčiau mylima, suprasta ir man niekada nebūtų šalta.
Bet viskas gerai. Štai einam gerti  alaus, kalbam atvirai apie viską ir aš pirmą kartą šiais metais apsirengiu mėlyną gėlėtą suknelę. Ir vaikštom po galerijas, ir nusišypsome saulėje. Ir paskolinam pleistrus viena kitai, kai bateliai pritrina kojas… Viskas gerai. Daugiau neturiu, ką pasakyti. Pasakoju Tau apie savo keliones. Šiais metais mažai buvau namuose. Sakei, kad Tau to nereikia. Sakiau, kad gal neturi, nuo ko bėgti. Nustebai, kad taip pasakiau, paklausei: “O tu…tu bėgi?”. Tada aš nutilau. Nepamenu, bet pakeitėm temą. Gal užsisakėm dar po bokalą alaus…

Ledai tirpsta išmargintame dubenėlyje. Katės murkdamos glaustosi prie mano kojų. Aš niekaip neprisiverčiu atrašyti į  laiškus. Tik pasikalbu su paštininku apie tai, kaip gyvenasi, nes pasirodo, buvome susitikę ankščiau.
Keista, nes kažkaip galvoje spengia ir viskas vyksta sulėtintai. Net nenoriu pagalvoti, kiek daug pasikeitė per šiuos metus. Kiek daug įvyko. Nenoriu šiuo metu nagrinėti savo sielos ir klausti savęs, kas teisinga, o kas ne. Dabar aš sėdžiu tyloje ir ramybėje. Gal užsikimšus ausis. Kad neišsigąsčiau…nes vasara gali ateiti garsiai.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą