BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Now you just somebody that I used to know

Dabar antra nakties ir aš galvoj prasukinėju pokalbius, kurie niekada neįvyko.

Kartais žmogus atsibunda po aštuonių metų ir tavęs nebemyli. Tiesiog staiga kažkas jame išsijungia ir tiek. Lieki vienas su savo jausmais. Nors dėk juos į šaldiklį ir palik geresniems laikams. Bet ne. Mylėti beprotiškai tu moki geriau už kitus. Ir sapnuoji kiekvieną naktį. Ir trankai per veidą, ir rėki, ir draskai nagais. Ir myli. Bet nebėra, ko mylėti. Tik trūkčioju pečiais ir apsimetu, kad visi ištarti “pamirši” padeda.

Po galais, net kvėpuoju jūros lašelių pripildytu oru ir skaitau geras knygas. Įkalinu save saulės spinduliuose ir miegu ligi pietų. Ir vis negana tai širdžiai. Vis ji alkana. Vis širsta ir spardo mane iš vidaus. Įprasi būti viena, sakau aš jai. O ji girdosi baltu vynu ir laukia lietaus, kad galėtų verkti.

Net susikūriau savo profilį tindery. Ir galvojau, kokia aš esu? Parašiau, kad negraži, keista ir mėgstantį kavą bei muziką. Nežinau, kas aš iš tiesų. Žinau tik, kas nesu. Ir žinau, kad neturiu, ko pasiūlyti. Neatrodau gražiai nuoga, nesidomiu futbolu ir turiu nuolat prakaituojančius delnus. Na ir kas.

Tada vedė naktiniai pokalbiai ir tylos.

Norėčiau Tau papasakoti apie viską.

Bet negaliu.

Patiko (13)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Now you just somebody that I used to know”

 1.   Moon rašo:

  Turi pasiūlyti be proto daug. Gal ne to, ko reikia 3/4 visuomenės, bet turi ką pasiūlyti ir tikiu, kad atsiranda vis bent vienas žmogus aplinkoje, kuris tave myli būtent už tus pasiūlymus, už tai kokia esi ir džiaugiasi tyliai, kad va, šita keista, va šita mėgsta kavą ir po paraliais nemėgsta futbolo, bet skaito žiauriai geras knygas.

 2.   pynga rašo:

  Been there. Po ilgalaikių santykių nutraukimo nebesupranti, nesusirenki tiesiog savęs. Bet tai nieko blogo. Kad iš “mes” liko du skirtingi ir pasimetę žmonės. Po truputį iš naujo mokytis gyventi sau. Ypač, jeigu jauti, kad per daug savęs atidavei. Labai siūlau mokytis mėgautis iš naujo. Maistu, geru pokalbiu, knyga ir t.t., kiekvienas naujas endorfinas į naudą šiuo metu. P.S. šiaip negaliu pakęst visų tų išsiskyrimų ir meilių dramų tiek blog’e, tiek šiaip gyvenime. Bet tavo post’as taip jaukiai susiskaitė, kad nesusilaikiau nepakomentavus :>

 3.   timeflies rašo:

  perskaičiusi atradau kažką panašaus savo sielai.nuostabiai.

 4.   internetomergait rašo:

  sveiki galit pareklamuoti http://internetomergait.blogas.lt/ prašau tik pasižiūrėti jei nepatiks išeikit jei patiks parašykite komentara

Rašyk komentarą