BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nuo šiol aš eisiu į visas karuseles

Skridau.
Šią vasarą aš buvau išskleidusi sparnus ir klajojau po savo svajones. Jos buvo gražios, minkštos ir visai kitokios, nei galėjau įsivaizduoti. Fotografavau debesis ir sėdėjau ant stogo, besijuokdama iš visko, kas juokinga. Aš mačiau, kaip nusileisdavo saulė ir kaip šypsosi nepažįstami žmonės. Aš buvau drąsi. Aš pasimečiau svetimame mieste, aš padaviau ranką tam, kam jos šitaip reikėjo, aš sakiau, kad velniop viską, einam vis tiek.

Bijojau.
Visa drebėjau, nes gyvenimą valdė netektys ir netikėtumai. Buvau pasimetųsi tarp ydingų prisiminimų ir rožinių tablečių. Sakiau, kad viską įveiksiu. Verkiau, nes tuo netikėjau. Pykau, kad likau viena, kai to labai reikėjo. Klausiausi moralų ir bandžiau iš naujo mokytis kvėpuoti.

Pamenu kažkokios autorės eilėraštį, kur ji rašo: nuo šiol eisiu į visas karuseles.
Tai va. Aš eisiu. Ir ten, kur teks kristi. Ir velniškai bijoti. Ir važinėti amerikietiškais kalneliais, ir joti ant buliaus ar suktis velnio rate, beprotiškai bijant aukščio. Ateina laikas, kai pasakai sau, kad nuo šiol eisi į visas karuseles. Ir tada gyvenimas tampa visai kitoks. Ir tu tampi kitokia. Nors ir vis dar apsilanko maniakiška baimė. Ir kartais nesinori net pakilti iš lovos. Bet nuo šiol…tu tiesiog esi pasiryžęs. Pasiryžęs eiti kartu su ta baime.

Ir taip, aš labai pykstu. Už tai, kad mane paliko. Kad išdavė. Kad nuvylė. Kad nustojo mylėti.
Ir taip, aš kas naktį sapnuoju. Atsiprašymus, antausius ir ilgus susitaikymus.
Ir taip, dar nesugebu nukabinti nuotraukų nuo sienos.
Bet nuo šiol…aš eisiu į karuselę, kuri mane nuveš toliau nuo viso to. Ir kažkada aš nebegalvosiu. Ir kažkada nebesiilgėsiu. Ir tada aš mėgausiuos skrydžiu. Nes aš skridau. Ir bijojau. Bet vis tiek skridau. Ir dar skrisiu. Tolyn.

Of course, you never really forget anyone, but you certainly release them. You stop allowing their history to have any meaning for you today. You let them change their haircut, let them move, let them fall in love again. And when you see this person you have let go, you realize that there is no reason to be sad. The person you knew exists somewhere, but you are separated by too much time to reach them again.

Patiko (15)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Nuo šiol aš eisiu į visas karuseles”

  1.   manoVardasAfganistanas rašo:

    ramybės linkiu didžiausios. nors ir pati to sau norėčiau palinkėti:)

Rašyk komentarą